• Обновено
Nessler цевка со затка 50мл colorimetric цевка lot2

Nessler цевка со затка 50мл colorimetric цевка lot2

Buyers rating:
DEN 287.52

Залиха


Nessler цевка со затка 50мл colorimetric цевка lot2 бесплатен превозот
секој обид за 2 компјутери
боја : јасно
материјал : висок боро стакло
големина : 25x200mm
Внимание :
1.Nessler цевка не е воопшто цевка со дебелина е потенка отколку тест цевка.
2.Со користење на истиот стандард цевки во иста боја тест.
3.Не користите чистење со четка за чистење цевки.
4.Само две nessler цевки може да се користи за да се споредат и светлина состојба мора да бидат идентични.
Ве молиме посетете ја нашата продавница и пребарување 10ml, 25ml, 50мл, 100ml !!!
Ви благодариме за доаѓање!!!

Основни карактеристики

Број На Модел На:
50МЛ
Класификација:
Тест Цевка
боја:
Јасно
Стил:
Стакло затка
Материјал:
висок боро стакло
Големина:
25x200mm

Најдобри понуди

Nessler цевка со затка 10ml colorimetric цевка
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Nessler цевка со затка 10ml colorimetric цевка

Nessler цевка со затка 10ml colorimetric цевка бесплатен превозотсекој обид за 1 компјутербоја : јасноматеријал : ви

DEN 167.52