• Обновено
Бесплатен Превозот Користи Origianl AK59-00113A Далечински Управувач За SAMSUNG AK59 00113A DVD Плеер Далечинска Контрола

Бесплатен Превозот Користи Origianl AK59-00113A Далечински Управувач За SAMSUNG AK59 00113A DVD Плеер Далечинска

Buyers rating:
DEN 493.44

Залиха


Ако Имате Голема Количина Барање , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Да Добиете Попусти .За да се Осигура Ќе плаќаат за Минимален Данок ,
Ние ќе се Прогласи за Вашите производи, Како Подарок Со Пониска содржина Вредност. Ние Брод На Ali Express Адреса на Само .И Ние Гарантираме Тоа е Добро ,ве Молиме осигурете се дека Пакетот Е Во Добра Состојба Кога Ќе Потпис Тоа . Ве молиме не го купите, ако умот,на друг начин, ве молиме да ги сноси сите последици.
Кога Ќе Се Направи Исплата Иако Зачувам ,Парите Се Депонирани Сигурно Во Вашата Сметка . Тоа е целосно оперативна и функции како што се наменети.Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Вашата Адреса Во Ali Express Е Правото Превозот Адреса !
Сите Работи Преку Строга Тестирање Пред Превозот .
Ако Имате ли Добра Соработка План, ве Молиме Падна Слободно Контактирајте со Нас , Ние сме Подготвени Да Разговара Со Вас И да се Изгради Добар и Долг Соработка . Нашата Цена Не ги Вклучува Даноци ,ДДВ или Други Скриени Трошоци . Плаќањето Мора да се изврши во Рок од 3 Дена од денот На Нарачката ,Ако Не на Исходот Веднаш По Аукција Блиску ,ве Молиме Почекајте Неколку Минути & обидете се Повторно .
Ако Не Можете Да Добиете На Стоки Во Рамките На 50 Дена , Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Рефундирање На Сите Вашата Исплата .
Пари Објавени за Нас Откако Ќе се Потврди На Испорака .
Значи, Ако Имате Одредени Превозот Барање ,Ве Молиме Кажете Ни Пред Превозот . Сите Големи Кредитни Картички Се Прифаќаат Преку Сигурна Исплата На Процесор ЗАЧУВАМ.
Откако Ќе Ја Доби Предмети ,Ако Имате Било Какви Проблеми Со Стоката , Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време Со Не Двоумете Се, Наместо На Отворениот Спор ,
Ние Ќе Ви Одговори во Рок од 12 Часа ,И Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да ви Помогне да ги Реши Вашите Прашања или Проблеми .

Основни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
AK59-00113A
Канал:
1
Фреквенција:
433 MHz
Бренд Име:
KAITE
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Име:
Далечинска Контрола
боја:
Црна
Функција:
Користи оригиналниот

Најдобри понуди