• Обновено
Brdwn Kantai Колекција Унисекс Akagi Kaga Kongou Shimakaz Hoppu seiki Cosplay Секојдневен Лето, Т-Маица Врвот

Brdwn Kantai Колекција Унисекс Akagi Kaga Kongou Shimakaz Hoppu seiki Cosplay Секојдневен Лето, Т-Маица Врвот

Buyers rating:
-14 % DEN 536.00
DEN 623.52

Залиха


Kantai Колекција Hoppu seiki Cosplay Секојдневен Tshirt Лето, Т-Маица Sportwear Костим Tee Врвот Памук, Бидејќи секој е се прикаже различни, слики и материјал објект може да се исклучи боја. Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои. Име : Kantai Колекција на Брендот : Brdwn Вклучувајќи : T-shirt Материјал : Памук Тежина : 18 8g/Еез Место или потекло : во кина Големина
Големина M : облека должина 69cm(27.2 во),обемот на Градите, 96cm(37.8 во),Рамо ширина 42cm(16.5 во),должина на Ракав 21cm(во 8.3)
Големина L : облека должина 71cm(28.0 во),обемот на Градите, 100cm(39.4 во),Рамо ширина 43cm(16.9 во),должина на Ракав 22cm(8.7 во)
Големина XL : облека должина 73cm(28.7 во),обемот на Градите, 104cm(40.9 во),Рамо ширина 44.5 cm(17.5 во),должина на Ракав 23.5 cm(9.3 во)
Големина XXL : облека должина 76cm(29.9 во),обемот на Градите, 108cm(42.5 во),Рамо ширина 46cm(18.1 во),должина на Ракав 25cm(9.8 во)
Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои

Основни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Извор:
Кукли
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Возрасни
Компоненти:
Врвот
Материјал:
Памук
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE554ML
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
Hoppu seiki

Најдобри понуди

Црна Батлер Чарлс Сива Cosplay Костим E001
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Црна Батлер Чарлс Сива Cosplay Костим E001

Црна Батлер Чарлс Сива Cosplay Костим E001големина на табелата и мерење водич како што е подолу : Костимот се �

DEN 6182.00 6719.52
Аниме Danganronpa V3 Rantarou Amami Cosplay Костим
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Аниме Danganronpa V3 Rantarou Amami Cosplay Костим

Аниме Danganronpa V3 Cosplay Dangan Ronpa КостимАко ви треба нарачана ,ве молиме изберете onesize.​Драг пријател,ако вашат�

DEN 2554.00 3360.00