• Обновено
Европа Дома Декорација Тигар Семејство DIY Платно Маслото Врамени Слики Слика Од Броеви Ѕид Уметност GX7861 40*50cm

Европа Дома Декорација Тигар Семејство DIY Платно Маслото Врамени Слики Слика Од Броеви Ѕид Уметност GX7861

Buyers rating:
-49 % DEN 857.00
DEN 1680.00

Залиха


Големина 16x20inch исто како 40x50cm Тип
Врамени,Не се подготвени да се откажам
Не завршил сликарство,треба да се наслика со себе вклучуваат Пакување 1 x Платно 3 x Paintbrush (1big,1middle,1small) 1 сет на бои 2 x Не-трага кука 2 x завртка Пакет Валани со цевка,aviod да се свитка Customizted Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm Врамени
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Бренд Име:
YSDAFEN
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
SZ3-DW10
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Акрилик
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Најдобри понуди

платно печати дома декорација големи ѕидни слики за дневна соба уметност апстракт масло современиот кинески модуларен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

платно печати дома декорација големи ѕидни слики за дневна соба уметност апстракт масло современиот кинески модуларен

Драги Мои Пријател ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД да КОНКУРИРААТ И да ја ПЛАТИ1.Производот е напр

DEN 542.00 985.92