• Обновено
Прилагодени модели: OUHN-28 Co2 Laser Фокусот на Објективот, Материјали: САД ZnSe , со Дијаметар : 28mm, Фокусна должина: 41mm, Чиста површина

Прилагодени модели: OUHN-28 Co2 Laser Фокусот на Објективот, Материјали: САД ZnSe , со Дијаметар : 28mm, Фокусна

Buyers rating:
DEN 22560.00

Залиха


Цел :
Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во парк пред да се одржи редот на линија, многу ви благодариме.
Пад на превозот :
можеме да го прифатиме dropshipping, можете да снабдување вашето клиентот детали адреса и контакт лице ,телефон бр.
Осигурување :
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Плаќање :
1.
Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.
Повратни информации :
1. Сите предмети што се продаваат се со добар квалитет и под строги испитување пред тие да бидат испратени.
Превозот информации :
Ние обично се обиде да брод во рок од три работни дена по приемот на плаќање. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Купувачот може да го врати неисправни точка за размена, но мора да се вратат објект во рок од 7 дена по приемот во оригиналниот пакет и во добра условно.
Функција :
Ласерски леќи на камерата (за ласерски машина за сечење, ласерско гравирање машина)
Температура : -30 до +120 степен
Површина : Чистење
Дијаметар : 28mm
Transmittance : 99%
Материјали : САД Znse
Фабриката слика како што е подолу :
================================================================
Ние ќе се обезбеди прво одделение производ, првиот степен на услуга за да ги задоволи клиентите,
вашето задоволство е нашиот најголем извршување. Доколку ставката што сте ја добиле е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием.
Услуги на клиентите :
1. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Основни карактеристики

Употреба:
Оптички
Обликот:
Plano
Бренд Име:
Jarmay
Број На Модел На:
OUHN-28
Структура:
Plano
Дијаметар:
28mm
Материјал:
САД ZnSe
боја:
Жолта
Материјали:
САД znse
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди