• Обновено
За Citroen C5 Mk3 2.7 HDI (2008-2015) Пред Право EGR Вентил LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210

За Citroen C5 Mk3 2.7 HDI (2008-2015) Пред Право EGR Вентил LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994

Buyers rating:
-34 % DEN 1900.00
DEN 2879.52

Залиха


Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Основни карактеристики

147-Година:
2002 година
Другиот Дел Број:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Објектот Ширина:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Објектот Тежина:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Материјал Тип:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Поставување на Возило:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Земја/Регион на Производство:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Специјални Функции:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Објектот Должина:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Бренд Име:
PABOKAY
слој:
Еден Слој
Објектот Висина:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Осветленост Дел Број:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
Алфа Ромео Модел:
147
Производителот Дел Број:
LR018466 1618.N6 1618.QF JDE8785 JDE3315 LR006994 WAV500210
PABOKAY БР.:
GER00022

Најдобри понуди