• Обновено
4500mm 180dpi енкодер патување infiniti СИД pheaton witcolor gongzheng галакси печатач растер лента

4500mm 180dpi енкодер патување infiniti СИД pheaton witcolor gongzheng галакси печатач растер лента

Buyers rating:
-5 % DEN 1003.00
DEN 1056.00

Залиха

4500mm 180dpi енкодер патување infiniti СИД pheaton witcolor gongzheng галакси печатач растер лента
Спецификација :
180-4.5 M-1.5 CM
Ширина : 1.5 cm
1.5 CM енкодер е погоден за сите видови на печатач.
Но Gongzheng печатач е endcoder ширина е 2,0 CM.
Кога ќе ги нарачате,ве молиме да ни кажете кој вид треба.
компатибилен за следниве модели . За Infiniti За Хумор боја За Iconteck За Phaeton За Предизвикувач За Кристално За Gong Zheng За Zhongye Широк Формат Печатач

Основни карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Бренд Име:
CYINKJET
Име на производ:
енкодер патување
Погоден за:
infiniti СИД pheaton witcolor gongzheng галакси печатач растер лента
Прецизност:
180 dpi
Ширина:
1.5cm
Должина:
4.5M
Употреба:
Liyu бесконечност myjet хумор-боја печатач
Објектот:
4500mm 180dpi енкодер патување infiniti СИД pheaton witcolor gongzheng gal

Најдобри понуди

3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40