• Обновено
WSFS Топла Продажба 10mmx10mm CNC Моторни Спирален Вратило Спојка Зрак Цевки Поврзете

WSFS Топла Продажба 10mmx10mm CNC Моторни Спирален Вратило Спојка Зрак Цевки Поврзете

Buyers rating:
DEN 60.00

Залиха

Топла 10mmx10mm CNC Моторни Спирален Вратило Спојка Зрак Цевки Поврзете
Апсорпција на паралелни, аголна misalignments и вратило крајот-се игра од страна на пролет акција. Широко се користи во диск системи за encoders, инструментација, доведе завртки, мали пумпи, се хранат со ролки и насекаде една мала до средна должност, torsionally флексибилни цевки е потребно. Апсорпција на паралелни, аголна misalignments и вратило крајот-се игра од страна на пролет акција.
Широко се користи во диск системи за encoders, инструментација, доведе завртки, мали пумпи, се хранат со ролки и насекаде една мала до средна должност, torsionally флексибилни цевки е потребно.
Име На Производ : Моторни Вратило Спојка
Карактеристики : Завртка Тип(Свитканост Стегање)
Вратило Употреба : 10мм да 10мм / 0.39" да 0.39"
Должина : 25мм / 0.98""
Дијаметар : 20mm / 0.79";
Материјал : Алуминиум;
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Тежина : 14g;
Пакет Содржина : 1 x Моторни Вратило Спојка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
SZ-WSFS-G017030

Најдобри понуди