• Обновено
Шармантен! нова Мода Високо-квалитетни 12mm Африкански Тигар Око Монистра Хривнија 7.5 трговија на Големо и на мало

Шармантен! нова Мода Високо-квалитетни 12mm Африкански Тигар Око Монистра Хривнија 7.5 трговија на Големо и на

Buyers rating:
-11 % DEN 384.00
DEN 431.52

Залиха

Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,ти благодарам!
Транзит време е за 15-30days.
Опис на производот
Ова е половина готовиот производ големина на маса, ако сакате мак тоа toa ѓердан или да додадете копчиња.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.
Ние се испита квалитетот на секој производ.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите ,Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето. ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите цена.

Основни карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
7.5CM
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бренд Име:
WUBIANLU

Најдобри понуди

10pieces/многу 2SK3160 K3160 ДА-220F нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10pieces/многу 2SK3160 K3160 ДА-220F нови

Ние ги извршуваат "на писмото прво, искрено се земе како индустрија, на долг рок Ние ќе ја испрати на парц

DEN 234.24