• Обновено
100pcs Антички бронза шарм на прекрасната Копче украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant

100pcs Антички бронза шарм на прекрасната Копче украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant

Buyers rating:
-29 % DEN 262.00
DEN 369.12

Залиха

30 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен превозот !!трговија на големо шарм цинк легура бронза антички pendant 50 PSC DIY мода накит додатоци US$ 5.70 /многу
50 парчиња / многу
.
Ние може да бидат :
Јас може да се направи различни бои, вклучувајќи ги и (древните бронзени, Тибетската сребро, сребро, дебела, антички злато, 16 K злато, 14 K злато, црвен бронза, пиштол црна, бела K).30 /многу
20 парчиња / многу
Бесплатен превозот !!трговија на големо шарм цинк легура бронза антички pendant 20 PSC DIY мода накит додатоци US$ 6.30 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен превозот !!трговија на големо шарм цинк легура бронза антички pendant 50 PSC DIY мода накит додатоци US$ 7. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.90 /многу
200 парчиња / многу
Бесплатен превозот !!трговија на големо шарм цинк легура бронза антички pendant 20 PSC DIY мода накит додатоци US$ 6.
Транспорт
Испорака на нашите производи во целиот свет, и нудат бесплатни поштенски воздухопловната, за работни дена да пристигнат.30 /многу
80 парчиња / многу
Бесплатен превозот !!трговија на големо шарм цинк легура бронза антички pendant 50 PSC DIY мода накит додатоци US$ 7.освен ако тоа не е наша грешка, се надевам дека ќе може да се разбере.Доколку постои потреба да се купи предмети ќе може да заработи порака напишана на бојата што сакате
Боја :
види слика(Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере нас)
Совршен обработка, 100% физички слика
По-продажбата на услугата
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Должина:
2.9cm
Објектот Тежина:
1.3g
Објектот Ширина:
1.05cm
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура

Најдобри понуди