• Обновено
црна налепница на големо 50*35MM винил chalkboard етикета 5000 парчиња табла labels Креда Одбор chalkboard етикетирање тегли

црна налепница на големо 50*35MM винил chalkboard етикета 5000 парчиња табла labels Креда Одбор chalkboard етикетирање

Buyers rating:
DEN 6192.00

Залиха

50*35mm винил chalkboard етикета налепница за 5000pcs
100% сосема нов и висок квалитет на Овие chalkboard labels се направени со контакт хартија и направени во прилично остро етикети. Повеќекратна употреба на повеќе површини и може да се користи. Само излупете го повлече еден агол и место за складирање за отпадоци, мејсон тегла, контејнери. Повеќе намени : тегла, сад, складирање бин ви Помогне да организира Материјал : Контакт хартија ве Молиме контактирајте со нас за детали информации на налепници, ние може да се направи како на клиенти desgins.

Основни карактеристики

Класификација:
За Фрижидер
Стил:
Американски Стил
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Multi-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Стакло/Бања
Тема:
Шема
Број На Модел На:
cs3216

Најдобри понуди