• Обновено
Лето Семејство Појавување на Облека Тато Мама Деца Цвет 1314 Т-Маица Девојки и Момчиња Бебе Семејство Облека Родител-дете Печати Врвот E25

Лето Семејство Појавување на Облека Тато Мама Деца Цвет 1314 Т-Маица Девојки и Момчиња Бебе Семејство Облека

Buyers rating:
-9 % DEN 461.00
DEN 506.40

Залиха

Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор,
ве молиме да забележите ни нова адреса.
Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас.
ПОВРАТНИ информации :
1.Ако не се задоволни нашите производи,pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
2, Ако се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да ме контактирате и ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот.
БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.
татко Големина
должина(ви препорачуваме висина) Биста(ви препорачуваме тежина)
Sleeve
Рамо cm cm cm cm M 65(165-170) 92(105-115g) 19 40 L 67(170-175) 96(115-125g) 20 43 XL 69(175-180) 100(125-140g) 21 45 2 XL 71(180-185) 104(140-155g) 22 45 3 XL 73(185-190) 108(155-175g) 23 47 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" мајка Големина
должина(ви препорачуваме Висина) Биста(ви препорачуваме Тежина)
Sleeve
Рамо cm cm cm cm S 58(150-155) 80(85-95g) 16 34 М 59(155-160) 84(95-105g) 17 36 L 60(160-165) 88(105-115g) 18 38 XL 61(165-170) 92(115-125g) 19 40 2 XL 62(170-175) 96(125-135g) 20 42 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
Деца Големина
должина(ви препорачуваме Тежина) Биста
Sleeve
Рамо cm cm cm cm Деца висина 65-95 38(15-25g) 58 10 26 Деца висина 95-105 40(25-35g) 62 11 28 Деца висина 105-115 42(35-45g) 66 12 29 Деца висина 115-125 46(45-55g) 70 13 32 Деца висина 125-135 50(55-65g) 74 14 32 "ве Молиме овозможи мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување "
ABOUTTHE ГОЛЕМИНА НА :
1.

Основни карактеристики

Големина:
Dad M, Dad L, Dad XL, Dad 2XL, Dad 3XL, Dad 4XL, Mom S, Mom M, Mom L, Mom XL, Mom 2XL, Kids Height 65-95, Kids Height 95-105, Kids Height 105-115, Kids Height 115-125, Kids Height 125-135, Kids Height 135-145, Kids Height 145-155
Бренд Име:
XiaGuoCai
Тип На Објект:
Маици
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Активни
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди