• Обновено
Совети Екран 2017 24PCS Класичен француски Моден Краток став Бонбони боја Солидна боја Лажни нокти Темно црвена SM28-156

Совети Екран 2017 24PCS Класичен француски Моден Краток став Бонбони боја Солидна боја Лажни нокти Темно црвена

Buyers rating:
-9 % DEN 46.00
DEN 50.40

Залиха

торба торба торба кеса Материјал : Пластични 100% висок квалитет на нови производи се Направи вашите нокти да изгледаат повеќе привлечни и убава Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Во овој случај, пакетот вклучува : Секоја кутија има 24 помине совет (Забелешка : не помине лепак) Претпазливост : 1. Ве молиме не за други цели освен шминка. 2. Ве молиме не го стави во директна сончева светлина или температурата е премногу висок или премногу ниски. 3. Да се чува вон дофат на деца. Топло Совет : За соработка на двете страни среќни, ве молиме прочитајте го следново пред да нарачате. 1. Цел помалку од $ 12, без следење на број! Ние ќе ја испратите вашата нарачка преку нерегистрирани воздухопловната во Кина, па можете да ги зачувате вашите трошоци и да не ги пратите на вашиот следење на информации онлајн. Времето за испорака е околу 30~60 дена. 2. Ако не сте примиле пакетот рок од 60 дена од денот на испорака, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и датум на испорака за вас. Ви благодариме. 3. Да нарачате повеќе од $ 12, ние ќе ја испратите вашата нарачка преку Кина Пост Воздух Mail и provice следење на број е бесплатен. 4. Ако не сте внимателни да се одржи редот и сакате да ги пратите вашите пакет онлајн, ве молиме контактирајте со нас за да ги покрие трошоците на превозот. 5. Ако вашата цел е многу голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да обезбеди ЕМС или DHL бесплатен превозот.

Основни карактеристики

боја:
Црвена
Тип На Објект:
Лажни Нокти
Тип:
Целосна Помине Совети
Должина На Ноктите:
11.3-18mm
Број На Модел На:
SM28
Примена:
Прст
Големина:
short
Ноктите Ширина:
7-14mm
Материјал:
Акрилик
Количина:
1

Најдобри понуди