• Обновено
2.7 инчен Автомобил Камера за Видео Рекордерот Двојна Леќа Цртичка Cam DVR G-сензор GPS tracker R310 ноќ визија бесплатен превозот

2.7 инчен Автомобил Камера за Видео Рекордерот Двојна Леќа Цртичка Cam DVR G-сензор GPS tracker R310 ноќ визија

Buyers rating:
DEN 2399.04

Залиха


R310 FHD Двојна Леќа 2.7" LCD Дисплеј Full HD 1080 P Преносни Автомобил Камера DVR Видео Рекордер Со G-Сензор Автомобил DVR
Спецификација
• LCD : 2,7 инчи
• Леќа : 170degree А+ одделение Висока Резолуција Широк Агол Леќа
• IR Ноќ Визија : поддршка
• Видео Резолуција : 1920*1080(1080 FHD)
• Фото Формат : JPEG
• Микрофон : Да
• Фото Резолуција : 12 M/10 M/8 M/5 M/3М/2 MHD/VGA/1.3 M
• Медиуми за Складирање : ТФ-картичка до 32 GB
• Задолжително Јазик : Англиски/Француски/Шпански/Германија/Италијански/Кинески/Руски/Јапонски
• Автомобил Плоча : Поддршка
• Паркинг Guard : Поддршка
• Движење Откривање : Поддршка
• Циклус На Снимање : Поддршка
• G-Сензор : Поддршка
• Интерфејс : AV-Out/USB/TF slot
• ТВ Излез : PAL/NTSC
• Датум На Прикажување : Да
• Аудио : Вграден микрофон/звучници
• Батерија : Вграден-во батеријата, 250m AH
• Упатство Јазик : Англиски/Поедноставен Кинески
• Подарок Кутија Големина : 31*8.2 cm
• Фреквентен : 50 HZ/60 HZ
Карактеристики
• Инфрацрвена Ноќ Снимач
• 1280*480 ("2 CH Record)/640*480(1 CH Record)
• Поддршка На G-Сензор
• Поддршка за Micro SD(До 32 G)
• Автоматско Круг Recoding
• Висока Дефиниција Лесна Не Излегуваат Во Јавноста Втората Камера
• Автоматско Сегментација Видео Спаси Опфатени
• Поддршка GPS Tracker Рекорд
• Поддршка за Micro SD(До 32 G)
• Видео Onekey Енкрипција
• USB 2.0 (ХС)
Пакет
• 1 x Автомобил Dvr
• 1 x Автомобил Полнач
• 1 x USB Кабел
• 1 x Упатство
• 1 x Заградата
• 1x GPS модул
Тежина : 800g
Големина : 15*15*10см

Основни карактеристики

Бренд Име:
PolarLander
Рамки Во Секунда:
30
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Батеријата:
Вграден-во
Интерфејс:
Micro SD/ТФ,USB2.0,AV-Out
GPS logger:
Надворешни
OSD Language:
Италијански,Германски,Англиски,Шпански,Руски,Француски,Јапонски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен)
Големина На Дисплеј:
2.7
Пиксели:
500Mega
Слики Сензор:
Преносни Снимач
Број На Леќи:
2
Макс Надворешна Меморија:
32g
Специјални Функции:
Дигитален Зум,Dual Леќа,Циклус на Снимањето,GPS Tracker,SD/MMC Картичка,G-sensor,Движење Откривање,Микрофон,Цикличното Снимањето,Визија Ноќ,Време и Датум Екран,Led Дисплеј
Видео Формат:
AVI
Видео Кодот:
MJPG
Камерата Резолуција:
1920x1080
Агол На Гледање:
170°
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Екранот Размер:
16
Екран На Допир:
No
Оригиналниот Пакет:
Yes
Траење На Батеријата:
/
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Чипсет Производител:
/
200000204:
200001710

Најдобри понуди