• Обновено
JD219 1/6 YOSD кукла перика синтетички mohair перика 6-7inch Купидон BJD коса кукла додатоци

JD219 1/6 YOSD кукла перика синтетички mohair перика 6-7inch Купидон BJD коса кукла додатоци

Buyers rating:
DEN 1096.80

Залиха

Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair EMS, UPS-от, DHL, или Воздух Mail, според фактичката состојба . Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Новодојдени Белешки 1. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. * Ако предметите не можат да ги задоволат вашата потреба, ние исто така може да го прифати вашето враќање. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме најдобро да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас.ви благодариме! ) Ligth Морков sm8 Руса SM202
Темно кафеава боја SM4
Ѓумбирот SM3
Браун SM4 B Внатрешна перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена со
мека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата . Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се Враќа. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
Димензии:
6-7inch
Број На Модел На:
JD219
Предупредување:
Кукла перики
Форма:
1/6
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Материјал:
синтетички mohair

Најдобри понуди