• Обновено
10pcs/многу 12Inch Дебели 2.8 g Шарени Латекс Хелиум Балони Свадба Декорација Гумени Воздухот Топки Среќен Роденден Материјали

10pcs/многу 12Inch Дебели 2.8 g Шарени Латекс Хелиум Балони Свадба Декорација Гумени Воздухот Топки Среќен Роденден

Buyers rating:
-16 % DEN 72.00
DEN 85.44

Залиха

Професионален Тим за Развој на Фабрика штекер,Висок Квалитет и Конкурентна Цена и Навремена Испорака Членство Политика
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа. Употреба : детски играчки, бебе роденден подароци, Свадба, роденден украси многу модата и симпатична балони,даде бебето на љубовта.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.Ние ќе ви даде многу competitve трговија на големо цена. Ние гарантираме дека изглед, целосно се во согласност со сликата.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата) * 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Висок Квалитет на 12-инчен Згусне 2.)
* Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн. * Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои. Како што е гумени производи, ве молиме да ги растера мирис за некое време по добивањето.
Нашите предности : Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.8 g Име : 12-инчен Бисер Латекс Балони Надувување со Дијаметар : 28-30cm Количина : 10pcs/Opp вреќа Боја : Бела/Црна/Зелена/Блу/Златен/Жолт/Red/Виолетова/Розова/Сребрена/Роза и Др.

Основни карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Куќа се Движат,Венчавка,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
TTTplay
Обликот Стил:
Круг
Број На Модел На:
партија балони
Број на Компјутери:
10pcs
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
боја:
Бело/Црна/Зелена/Блу/Златен/Жолт/Red/Виолетова/Розова/Сребрена/Роза И Др.
Спецификација:
12inch
Тежина:
2.8g
Надувување Со Дијаметар:
28-30
Возраст Опсег:
> 3 години
Тип На Објект:
Роденден материјали
U:
свадба декорација
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди