• Обновено
10m/многу 6mm Мода Круг Fabiric Мозок,Кожа String за ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци Должина:1000cm K03380

10m/многу 6mm Мода Круг Fabiric Мозок,Кожа String за ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци Должина:1000cm K03380

Buyers rating:
DEN 362.40

Залиха


10m/многу 6mm Мода Круг Кожа Мозок,Кожа String за ѓердан DIY Накит Одлуки Додатоци Должина : 10m K03380
Реден број : K03380
Материјал : Круг Кожа Кабелот
Димензии : Должина : 1000cm
Кол. : 6mm
Боја : Комбинација од бои
Количина : 10 метри/многу
ЗАБЕЛЕШКА : Многу боја за вашиот избор, Ако го изберат мешавина боја, ние ќе брод на бои автоматски, ве Молиме да не известите доколку ви треба посебна боја.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Ткаенини
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Објектот Должина:
1000cm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Висина:
0.6cm
Производ Карактеристики:
Fabiric Кабелот
Број На Модел На:
k03380
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Fabiric Кабелот
боја:
микс боја
Должина:
1000cm
Кол.:
6mm
Количина:
10 метри/многу
is_customized:
Yes

Најдобри понуди