• Обновено
Нерѓосувачки Челик Коктел Мартини Шанкер Shaker Пијат Миксер Бар Во Собата 4 Големина На Комплет

Нерѓосувачки Челик Коктел Мартини Шанкер Shaker Пијат Миксер Бар Во Собата 4 Големина На Комплет

Buyers rating:
-5 % DEN 415.00
DEN 436.80

Залиха


Направени од добри нерѓосувачки печат дека ќе уживате во правење алкохолен надвор од неа.
И за професионална и домашна употреба
Димензии (прибл.) : 25oz / 750ml — 24cm / 9.5"(H), 8.5 cm / 3.4"(КОЛ)
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Пакетот Вклучува : 1 x Нерѓосувачки Челик Shaker / Миксер

Основни карактеристики

Бренд Име:
SSGP
Тип:
Лентата За Алатки

Најдобри понуди

ПВЦ/винил кујната кабинет(LH-PV052)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ПВЦ/винил кујната кабинет(LH-PV052)

Ние ќе им понуди комплетен прибор и алатки за својата цел, дури и завртката е, исто така, вклучени;4.*Купув

DEN 35856.00