• Обновено
2018 Вистински Кристална Топка Фиока Knob Кабинет Кујна Врата се Справи Со позлатени Цинк База Хром Финиш За Мебел Yz-2003 година

2018 Вистински Кристална Топка Фиока Knob Кабинет Кујна Врата се Справи Со позлатени Цинк База Хром Финиш За

Buyers rating:
-13 % DEN 407.00
DEN 468.00

Залиха

Карактеристики : Сосема Нов и висок квалитет. Се формира комплетен сет завртка, лесен за употреба Може да ја разубават вашата фиока, кабинет, врата и други парчиња на мебел Голема помошник да се повлече од фиока, кабинети и други мебел комбинација на цинк легура и кристал, сјајна, модерен шарм и Информации : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере. Карактеристики : Материјал : Кристал+Цинк Легура Боја : 11colors Кристал дијаметар : прибл 3.0 cm База дијаметар : прибл 2.0 см Висина : околу 3.9 cm Многу малку се справува постојат 1mm грешка Пакет се вклучени : 5 x Кристал knob 5 x 25мм Завртка (други додатоци не се вклучени)

Основни карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
Материјал:
кристално стакло
Број На Модел На:
YZ-2003 година
Бренд Име:
YNIZHURE
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Кристал+цинк легура
боја:
11 бои
Кристал Дијаметар:
околу 3.0 cm
База Дијаметар:
Околу 2.0 cm
Висина:
околу 3.8 cm
толеранција опсегот:
1mm

Најдобри понуди