• Обновено
MAHA 5Gbps Тип C USB 3.0 3.1 Женски Машки OTG Податоци Адаптер Кабел Конектор

MAHA 5Gbps Тип C USB 3.0 3.1 Женски Машки OTG Податоци Адаптер Кабел Конектор

Buyers rating:
-6 % DEN 151.00
DEN 160.32

Залиха


Добредојдовте На MAHA, Купи Повеќе Спаси Повеќе
*5 Gbps Тип C USB 3.0 3.1 Женски Машки OTG Податоци Адаптер Кабел Конектор
5 Gbps Тип C USB 3.0 3.1 Женски Машки OTG Податоци Адаптер Кабел Connector100% Нов и Висок Квалитет.
Материјал : ПВЦ
USB 3.1 Тип-C + USB2.Од 0 до USB3.0 женски машки адаптер кабел usb OTG кабел.
Параметри :
Интерфејс : USB 3.1 Тип-В
Dual USB Интерфејс : USB3.0 + USB2.0 Машки Женски
Со користење на најнова USB3.1 Тип-C интерфејс технологија дизајнирана
Тип-C интерфејс 8.25 * 2.4 mm
Тип-C интерфејс да содржат 24pin терминал поддржува напред и рикверц swap
Цената на пренос до 5 Gbps
Примена :
Apple Mac Книга
Мобилни уреди за употреба Тип-C интерфејс за да се постигне OTG функција
2 За уреди со OTG функција, за да се постигне читање на податоци, пишување, пренос, итн.
Должина : 32cm
Пакетот Вклучува :
1 x Адаптер Кабел
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни карактеристики

Должина на кабел:
како слики
Употреба:
Компјутер,Мобилен Складирање
USB Тип:
Стандард
Бренд Име:
Fasdga

Најдобри понуди