• Обновено
10 PC/многу Јасно 30мм Кристално Стакло Призми Фацетирани Осветлување Топка за свадба& fengshui Suncatcher Лустерот Pendant Делови

10 PC/многу Јасно 30мм Кристално Стакло Призми Фацетирани Осветлување Топка за свадба& fengshui Suncatcher Лустерот

Buyers rating:
-8 % DEN 662.00
DEN 719.52

Залиха

ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач.Сите бараме шанса да се направи Сте клиенти среќни . Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас.
Бесплатен превозот објект ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet
1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
Нашиот приоритет број еден е 100% задоволството на нашите клиенти ,затоа се одличен фидбек е многу важна за нас .ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ и така натаму .
Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар'
Ви благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ако имате било какви проблеми ,коментари или прашања ,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да остават негативен или netural повратни информации и ние ќе ви ги реши сите ваши прашања и да се постигне спогодбено решение .
Име : 10 PC/многу Јасно 30мм Кристално Стакло Призми Фацетирани Осветлување Топка за свадба& fengshui Suncatcher Лустерот Pendant Делови Боја : Јасно Големина : 30мм Употреба : Suncatcher,DIY,Монистра Завеса,Лустерот Делови Количина : 10pcs/многу
Ние го прифатат плаќање преку Alipay и кредитна картичка, paypal
За други начини на плаќање кој е удобен за вашата, ве молиме контактирајте со однапред
Јасно плаќање, мора да биде направено во рок од 2 дена на крајот на објектот.

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
боја:
Јасно
Големина:
30mm
Материјал:
Кристално
Функција:
Осветлување Додатоци
кристал лустерот делови:
lustres e pendentes de cristal
X-MAS декорација:
свадба& fengshui кристал фацетирани топка
Qiantity:
10 парче /многу
Ширина :
1.2 инчен Должина
Настан & Партија Ставка Type:
свадба,дом,Партија Декорации
Број На Модел На:
HD130209DE-8*10

Најдобри понуди

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00
stainles челик led канал писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

stainles челик led канал писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40
P80C592FFA P80C592 PLCC68
  • Обновено
Оценка на клиентот:

P80C592FFA P80C592 PLCC68

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас...

DEN 492.00 534.72
3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40