• Обновено
Кафе Завеса Птица на Гранки Кинески Стил Уметност Моделот на Традиционалното Ѕид Виси на Вратата Завеса за Дневна Соба Прозорецот

Кафе Завеса Птица на Гранки Кинески Стил Уметност Моделот на Традиционалното Ѕид Виси на Вратата Завеса за Дневна

Buyers rating:
DEN 1872.00

Залиха

Имаме 2 стилови, можете да изберете било кого. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.Мерка вашиот прозорец
2.
>>Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Како Да Закажете
1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Плати Цената
Слики на Производ
Топло Совети : ако ви треба повеќе фотографии, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!
За Материјалот
>>Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
>>превозот :
1). Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. "Целата мапа" значи едно парче целата завеса. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
За стилот
Answer : ___________________________ Note : 1.( ние не сече од средината )
"Средината намалување на сајтот" значи дека ние ќе се намали од средината, но тоа е уште едно парче.Место на цел
3. Ви благодариме!.
>>Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Основни карактеристики

Големина:
hollow W85 x H90cm, hollow W70 x H150cm, hollow W80 x H150cm, hollow W80 x H180cm, hollow W85 x H150cm, hollow W85 x H180cm
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Флорални
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Бренд Име:
babson
Локација:
врата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Број На Модел На:
tt-0079
Шаблон Тип:
Флорални
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип На Објект:
вратата завеси

Најдобри понуди