• Обновено
FUGSAME Авто 6x22LED Strobe Светлина Флеш Предупредување Флеш Strobe Итни Полицијата Камион 132LED Црвени, Сини, Бели Жолто Зелена Жолта

FUGSAME Авто 6x22LED Strobe Светлина Флеш Предупредување Флеш Strobe Итни Полицијата Камион 132LED Црвени, Сини,

Buyers rating:
DEN 1872.00

Залиха

9")
Напон : 12 V
Излезна моќност : 4 - 6 W
Кабел должина : 1.
ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1.Предаден од страна на поштенски воздух услугата за e-mail од Кина.
Кога ќе контактирајте со нас ве молиме овозможи 1 дена за да ви даде одговор.Купувачот треба да се одговорни за било каква увоз доход, должност, ако вашата земја е потребно.Се повторува континуирано
ПРЕВОЗОТ
1.
Без осигурување, ние ќе не одговара ако производот загубен, украдени, или оштетени
за време на испорака.Светлината Б трепка еднаш. Неточни
адреса ќе предизвика mail изгубени и ние нема да бидеме одговорни за тој случај.,поддршка и помош.
Водоотпорен
Секој LED Панел Димензија : 9.Стоките ќе бидат испратени во рок од 1 дена по добивањето на целосна и јасна плаќање . Се надевам дека ќе го стори истото за
нас.2 ft)
Кутијата за контрола димензии : 7. Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Светлината Б трепка брзо за 8 пати.9 x 1")
боја : црвена , сина, бела , жолто , зелено
Ако ви треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви треба,
Количина : 1 сет
Состојба : нова
РЕЖИМ НА БЛИЦ :
Светлината Трепка брзо за 8 пати. Посветени сме да ви ги понудиме најдобрите производи и
услуги.
Се повторува постојано.
ЗА ПРЕДМЕТИ :
Тоа доаѓа со контрола on/off прекинувач
Таа има 3 трепка режим.Тоа е задолжително за превозот осигурување на некој објект, но ние многу се препорачува.Не се комбинираат превозот попуст.Ние проверка на сите предмети пред испраќање, ако сте примиле некоја скршена / неисправен објект,
ве молиме да ги фотографиите и испратете ја на нас веднаш. Во прилог на вашите Позитивни Повратни информации, се надеваме дека ќе ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на сите
на Детални Продавачот Рејтингот.

Основни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, црвена сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Име На Модел:
6x22
Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Lumens:
3400Lm
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
12W
Објектот Тежина:
0.7KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Светлината Модел:
сите 12v автомобили
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобри понуди

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20Pcs H5PS1G63EFR-S6C H5PS1G163EFR нови

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цен

DEN 1337.00 1407.84