• Обновено
Пред 110MM*4 M10 Студ Диск Кочница Тркала Центар Одговара За Кина kandi 150cc 200cc Оди Kart Кабриолет Karting ATV Quad Велосипеди Делови

Пред 110MM*4 M10 Студ Диск Кочница Тркала Центар Одговара За Кина kandi 150cc 200cc Оди Kart Кабриолет Karting

Buyers rating:
DEN 888.00

Залиха


Пред 110 MM*4 M10 Студ Диск Кочница Тркала Центар Одговара За Кина kandi 150cc 200cc Оди Kart Кабриолет Karting ATV Quad Велосипеди Делови
Фабрика : Kandi АТВ,Кина АТВ, Одете kart Делови
Модел : АТВ,Quad Оди Kart Кабриолет Велосипед Делови.

Основни карактеристики

Објектот Тежина:
1.4kg
Бренд Име:
JLMOTO
Специјални Функции:
Задните Тркала Центар
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
8cm
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
7.5cm
Име На Модел:
JLG-020
ОДГОВАРА АТВ ИМЕ:
кинески kandi оди kart,мини utv,diy кабриолет,АТВ,QUAD ВЕЛОСИПЕД
АТВ МОДЕЛ:
Задните Тркала Центар
АТВ ДЕЛОВИ ИМЕ:
Задните Тркала Центар

Најдобри понуди

Антички Стар Кинески порцелан плоча,Пастел, елени среќа плоча,рака-насликани и најдобра Декорација,собирање&Украс,Бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Антички Стар Кинески порцелан плоча,Пастел, елени среќа плоча,рака-насликани и најдобра Декорација,собирање&Украс,Бесплатен

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува К�

DEN 5304.00 6240.00