• Обновено
20 set/1 многу Канцелариски Налепници Крави Дневник Излет Декоративни Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает Налепници

20 set/1 многу Канцелариски Налепници Крави Дневник Излет Декоративни Мобилни Налепници Scrapbooking DIY Занает

Buyers rating:
-10 % DEN 966.00
DEN 1073.28

Залиха

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Големина : околу 20 0*95mm
Материјал : пластика
1 set= 1 buc :
4 дизајни и бои,Микс дизајн
20 компјутери/1 број
Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Повратни информации : Вашето задоволство е наша извршување, па ако има нешто да се направи сте незадоволни (вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа), ве молиме контактирајте со нас за да ви послужи повторно пред да се стави ред да го оспори, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1. Ако не сте задоволни со нашата предмети и нашите услуги, ве молиме оставете Postive Повратни информации (5 ѕвезди ) за нас,тоа е многу важно за нас да ви понудиме на нашите најдобри услуга следниот пат. Враќање & наплата : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. EMS Ќе се 5-12working дена,треба да ја плати превозот цена. Кина пост пошта Ќе ги преземе 5-12 работни дена,Ние ќе брод за слободни многу земја со Кина пост mail. DHL Ќе се земе 3-7working дена,треба да ја плати превозот цена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме проверете пакетот и предмети се дали непроменети.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Alideco
Возраст:
>3 години
Материјал:
Пластични
Обликот:
Животни
Големина:
220*95mm
Број На Модел На:
SL-WX

Најдобри понуди

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор

Прифатлива Прашинадоказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирањ

DEN 1045.00 1100.16