• Обновено
8SEASONS 30 Јасно Овална Стаклена Купола Печати 25x18mm (B13938)

8SEASONS 30 Јасно Овална Стаклена Купола Печати 25x18mm (B13938)

Buyers rating:
-15 % DEN 137.00
DEN 161.76

Залиха

Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand. B13938 Забелешка.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.0393 инчен Колор транспарентен Количество Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Дел Не.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Основни карактеристики

Број На Модел На:
B13938
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons

Најдобри понуди

Автоматско полевање тајмер
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Автоматско полевање тајмер

Овој производ е најголемата предност : Контролорот за Жеџијанг, чип е многу стабилен Со соларни полнење

DEN 4319.52