• Обновено
Висок квалитет 27.5 ПЛУС mtb јаглерод тркала ширина 50mm clincher цевки roue carbone кинески 110x15 148x12 масти гуми 3.0

Висок квалитет 27.5 ПЛУС mtb јаглерод тркала ширина 50mm clincher цевки roue carbone кинески 110x15 148x12 масти

Buyers rating:
DEN 26400.00

Залиха

Ве молиме да не информирате на оска ,на бојата ,на бренд,на касета на хабови откако ќе поставите цел.
цевки-подготвени rim канали за помал отпор на тркалање и неспокојот возење
Нови Rim Дизајн Зголеми Влијанието Перформанси
Нови јаглерод rim дизајн карактеристики помал пресек висина за зголемување на влијанието на перформансите. Со зголемување на влечење доаѓа зголемување на сопирање контрола.8 mm
ERD : 546
OD : 596
30 mm Длабоко, 50 mm, широк
Профил
Clincher Цевки подготвени
Зборуваше дупка големина
4.5 cm x 17cm x 65.
Известување : на Производи се врати назад за да IMUST и IMUST фабрика заврши тест : >Тоа е производи " квалитет проблем ,IMUST СПОРТ плати.
Нови Јаглерод Технологија
Новиот хибрид карбонски влакна layup, стратешки комбинирање слоеви на нови, со висока цврстина јаглерод со нашите оригинални јаглерод композитни, зголемување на двете крајната сила и влијание издржливост
Брзо Ослободување Skewer или Преку Оска Skewer како Слободни
Кога ќе се купи IMUST Wheelset, тогаш ќе имаме еден сет на Skewer до вас како бесплатен, ако купите брзо ослободување wheelset,и ние ќе ви ги даде брзо ослободување skewer, ако ги купите преку оска wheelset,а потоа ние ќе ви ги даде преку оска skewer
1. Step2 : Преземање на фотографии или видео за да ни го покаже проблем .Достапни се Зголеми верзија Сега
Ние нудиме Powerway Планина Центар M81(надградба на верзија на M71),која може да се користи како брзо ослободување(пред 9x100mm,заден 9x135mm) и преку оска(пред 15x100mm,заден 12x142mm),само промена на крај капи.5 er Цевки Подготвени прирабници со 50mm табови кои што испорачуваат супер гуми стабилност со големи гуми со низок притисок.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса ,име и телефонски број е точен .5" Плус
Rim
Крај : UD Мет
Вежби : 32/32 Дупки
Надворешна Ширина : 50mm
Interna Widthl : 44. Step3 : Ние анализа на проблемот база на сликите или видео .

Основни карактеристики

боја:
со логото, без лого
Бренд Име:
IMUST
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
По завршувањето:
UD мет
Зборуваше Дупка:
32H
Број На Модел На:
27.5 ПЛУС
is_customized:
Yes
Големина:
27.5
Тркала Материјал:
јаглерод
Применливи Велосипед:
Планински Велосипеди

Најдобри понуди