• Обновено
Мотоцикл handlebar 25мм рака За XL883 1200 X48 Дуна Роуд Кинг најт Род Специјални Алуминиумски легури Рака Бар

Мотоцикл handlebar 25мм рака За XL883 1200 X48 Дуна Роуд Кинг најт Род Специјални Алуминиумски легури Рака Бар

Buyers rating:
-6 % DEN 2346.00
DEN 2495.52

Залиха

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, искрено посакуваме да уживате во себе си тука. За било какви прашања, pls. не двоумете се да контактирате со нас. Купувачи се обрне внимание на Секоја земја царина не е иста, продавачот не е одговорен за царинење, ве молиме имајте на ум дека купувачи, ви благодариме за поддршката! Предмет Тип : Мотор handlebar is_customized : Да Објект Тежина : 1063g Боја : Како на Сликата Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум легура ве Молиме имајте во предвид : Крај на боја може да се разликуваат од слика се должи на компјутер поставувања. Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност Направени од страна на водечките производители на Кина(копно)! Преживее на Квалитетот! Позитивни критики! Економски цени! Се обрне внимание Купувачот пред да нарачате, ве молиме потврдете име, телефонски број, адреса, продавачот нема да бидат одговорни, ве молиме купувачите се обрне внимание! Ви благодарам многу!

Основни карактеристики

Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Материјал:
Алуминиум легура
Дијаметар:
25mm
Мотоцикл Handelbar:
За Јамаха за хонда За Харли

Најдобри понуди