• Обновено
Вистинска Кожа случај За iPhone 6 Плус Крокодил текстура Флип случај За iPhone 6S Плус магнетни 2 картичка слотови Силикони мека корица

Вистинска Кожа случај За iPhone 6 Плус Крокодил текстура Флип случај За iPhone 6S Плус магнетни 2 картичка слотови

Buyers rating:
-25 % DEN 936.00
DEN 1247.04

Залиха


Добредојдовте на Leida Дигиталната Продавница
Сакате да имате среќен шопинг
Здраво,Сите клиенти,
Ние сме професионални рачно изработени прилагодени производи Производителот, имаме 10 години искуство за правење на телефонот случаи во Dongguan,Кина. Ако имате било какви производи да бидат прилагодени на,ве молиме слободно да контактирате со нас,ви Благодариме за вашата посета! Исто така ,драги мој добар пријател, Ако сте еден бизнисмен, може да дојде до wholease нашите производи. Ние може да ви даде најниска цена.
Answer : ___________________________ NOTE : руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!

Основни карактеристики

Материјал:
За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 Плус, За iPhone 8, За iPhone 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6, За iPhone 8 Плус, За iPhone X
Бренд Име:
LANGSIDI
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Тешки Заштита
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Егзотични,Сјајни,Обична,Гроздобер,Бизнис
Големина:
For iPhone 6 Plus
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Материјал:
ГОРНИОТ Слој Cowhide Вистинска Кожа
Стил:
луксузен дизајн
ОЕМ:
Добредојде
микс боја:
Поддршка
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
со Мало Кутијата подарок
Lightspot:
Луксузен дизајн Флип Паричникот Случај
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди