• Обновено
Воздушниот Компресор 85W 90L Електромагнетни пумпа за ласерски машина за сечење ZuRong

Воздушниот Компресор 85W 90L Електромагнетни пумпа за ласерски машина за сечење ZuRong

Buyers rating:
DEN 1680.00

Залиха

Но, ако ви треба на друг начин да се испрати на цевка, ве молиме контактирајте со продавачот пред да се направи нарачка.Не-масло за подмачкување на дизајн, на компримиран воздух е purifie . Ако некој се скрши на патот, продавачот ќе испрати нова цевка со слободни, купувачот не треба плаќаат повеќе.
•Ние сме нов член на ebay сега,треба да се разбере на двете страни
•Pls ни е-мејл пред сакате да ја напушти која и негативни повратни информации
Шангај Zu Rong Ласерска Технологија Копродукции,Ltd :
Zu Rong фабрика е основана во годината на 2009 година.
Јас zr седиште лоцира во Шангај. Нормално ние брод на сите ласерски цевка страна на курирската служба DHL. Усвојување на SF3 нов тип погоден за носене материјал за цилиндар и клипот,што е на ниска потрошувачка на енергија,големи воздух излез и висок воздушен притисок. Две фабрики во комбинација во 2016 година и се најде јас zr Ласерски Група. Поради купувачот не плаќаат обичај данок и не може да царинење, Сите загуби се во надлежност на купувачот. Ако ви треба помош, ве молиме оставете порака за да продавачот на aliexpress 3. Случајот е направен од високо-квалитет ZL 102 алуминиумска легура со насочат дизајн,топлина-дисипација е поефикасен. Кој е најстариот начин за продавачот и купувачот. Фабрика лоцира во ласерски индустриски парк, која била изградена од страна на нашите сопствени во Suqian градот, Jiangsu провинција, повеќе од 8000 метри квадратни.
Нашата компанија е еден од најголемите производители на мали и средни ласерски опрема, неодамна компанијата ја поседува повеќе од 15 инженери, повеќе од 50 операции.
Проблемот&Повратна Информација :
•Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем кога ќе треба,ние се однесуваат на вашиот проблем и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
ZR5007
Бренд Име:
ZR
Напон :
110-120v/220v-240V
моќност:
Материјал :
Алуминиум легура
Боја :
случаен боја
Цевка Калибар:
0.5 cm
Гаранција :
шест месеци

Најдобри понуди

AON4712 AO4712 4712 соп-8 Чипсет (10pcs/многу)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

AON4712 AO4712 4712 соп-8 Чипсет (10pcs/многу)

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.DHL сојузниот .Јас цврсто �

DEN 65.00 68.16