• Обновено
Hisea Малолетни Деца Живот Вест Neoprene Лебди Деца Живот Вест Јакна Пливање Учениците Младински Живот Јакна Вода Половината Грб

Hisea Малолетни Деца Живот Вест Neoprene Лебди Деца Живот Вест Јакна Пливање Учениците Младински Живот Јакна

Buyers rating:
DEN 890.88

Залиха


Бренд : Hisea
Име На Производ : Професионален Живот Вест(Јакна)
Бои : Црвена+сина, жолта+сина
Материјал : Neoprene( надворешниот Ткаенина)+EPE Памук(внатрешно пополнување)
Пополнување Материјал : Увезени Пловни EPE Памук
Примена : Пливање, лебдат, моторен чамец, сурфање, едрење, моторен чамец, сурфање, едрење
Професионален живот Јакна,Лак Крива Дизајн, флексибилен и лесен actives.
Користењето прилагодливи појас,Neoprene материјал, подебели и поцврст
Со удобно и мек материјал, мазна површина, единствен не се лизга дизајн
Посебни водоотпорни ткаенини,Посебно YKK патент,Трајни употреба
Големина Должина, Висина и Тежина S 42 115-125 25-30 М 44 125-135 30-35 L 46 135-145 35-40 XL 48 145-155 40-45

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Hisea
Применливи Луѓе:
Дете
Возраст:
>8 Години
Отворено Активност:
Сурфање
Број На Модел На:
L2
Применливи Луѓе:
Мажи
Отворено Активност:
Лебдат
боја:
blue&red , blue&жолта
Големина:
S M L XL
Функција:
Животот Спасување во Вода
Материјал:
Neoprene +EPE Памук
Стил:
Лабава Стил
одговараат за:
Деца, Млади Деца
Половината:
Прилагодливи Половината
Спорт:
Сурфањето, Пливање, Нуркање, лебдат,скијање на вода,возводно

Најдобри понуди

Високо квалитетна професионална возрасни живот дебели јакни вода лебди сурфање нуркањето риболов трки вест Преносни
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Високо квалитетна професионална возрасни живот дебели јакни вода лебди сурфање нуркањето риболов трки вест Преносни

Високо квалитетна професионална возрасни живот дебели јакни вода лебди сурфање нуркањето риболов трки

DEN 3088.00 5147.04