• Обновено
17113203 системи за Вбризгување на Регулатор на Притисок ЗА GMC ,CHEVROLET,OLDMOBILE Астро 4.3 L Пикап Камион Џими Bravada 1992-1995

17113203 системи за Вбризгување на Регулатор на Притисок ЗА GMC ,CHEVROLET,OLDMOBILE Астро 4.3 L Пикап Камион

Buyers rating:
DEN 767.52

Залиха

ОЕМ БР. : PR203 PR122 21986 17113203 1722592 HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD. КИНА Голема количина е прифатливо! ВЕЛЕДРОГЕРИЈА, ДОБРЕДОЈДОВТЕ ,ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО ЦЕНА. GUANRANTEE : ЕДНА ГОДИНА, РАЗВИВАЊЕ на MOUDLE СПОРЕД ОРИГИНАЛНИОТ ПРИМЕРОК се КОРИСТИ ЗА 1992-95 Астро 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 S10 Палто 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 S10 Пикап Камион 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 S15 Џими 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 S15 Пикап Камион 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 S15 Sonoma 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-95 Safari 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок 1992-94 Bravada 4.3 L Vortec Мотор Гориво Регулатор на Притисок

Основни карактеристики

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
OIL CONTROL PRESSURE REGULATOR
Материјал Тип:
ЧЕЛИК, Железо
Осветленост Дел Број:
8890174530 8890604200 8890604220 89017453 89060422
Објектот Тежина:
160G
Објектот Ширина:
1992-95 Astro 4.3L Vortec
Објектот Висина:
1992-95 S10 Blazer 4.3L Vortec
Специјални Функции:
Вбризгување На Гориво Регулатор На Притисок
Производителот Дел Број:
PR203 PR122 21986
Другиот Дел Број:
PR203 PR122 21986 17113203 1722592
Бренд Име:
Hongwin
Поставување на Возило:
ПУМПА ЗА ГОРИВО

Најдобри понуди