• Обновено
H4 Супер Светло Бела LED Мотор Hi-Lo Зрак светлина го замени Мотоцикл Светлата Сијалица Headlamp Мото Додатоци 18W 1200LM

H4 Супер Светло Бела LED Мотор Hi-Lo Зрак светлина го замени Мотоцикл Светлата Сијалица Headlamp Мото Додатоци

Buyers rating:
-11 % DEN 763.00
DEN 856.80

Залиха

Целосно 1 година гаранција! Функција : Модел : H4 зрак Состојба : 100% Нов и Висок Квалитет на Објектот Тип : Мотоцикл Светлата Боја на светлина : Бела LED Чип : КОЧАН Сијалица тип : 3*6 W Напон : DC9 V-36 V Тековната:2.000 часа на брилијантен постојана светлина.H4 Супер Светло Бела LED Мотор Hi-Lo Зрак светлина го замени Мотоцикл Светлата Сијалица Headlamp Мото Додатоци 18 W 1200 LM Предности на XIANGSHANG LED Светло : 6000 K Белата светлина и 3*6 W КОЧАН 1200 LM по сијалица LED осветлување. Лесно да се инсталира. Директна замена! Само игра и plug! Совршено се вклопуваат! Стабилни карактеристики, Висока сигурност. Rainproof возачот, shockproof, може да се работеше добро, дури и во суровата средина.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. IP68 водоотпорен.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!
. Две Лесни Начини : ВИСОК ЗРАК и НИСКА ЗРАК. Висок Квалитет на Алуминиум Домување Материја и Подобрување на вентилаторот за Ладење за да се гарантира светилки трае подолго време и ладење перформанси.5(MAX) Моќ : Висока Зрачна 18 W, Ниска зрак 12 W Lumens : 1200 LM Зрак Ангел : 360° Работна Температура : -40℃~+105℃ температура на Бојата : 6000 K Водоотпорен : IP68 Домување Материјал : Алуминиум Легура Услуга живот : 30000hrs Игра и Plug Погоден за повеќето од Мотоцикл Пакет вклучува : 1 Парче Мотор LED Светлата на Превозот :
1.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил Марка:
мотоцикл светлата
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
одговара на повеќето Мотоцикли
Напон:
12V
Wattage:
18W
Бренд Име:
XIANGSHANG

Најдобри понуди