• Обновено
Голема големина 34-45 жена мартин чизми Патент Нова есен зима чизми Мода високи Потпетици рачно изработени глуждот кратки чизми Чизми Секојдневен Чевли

Голема големина 34-45 жена мартин чизми Патент Нова есен зима чизми Мода високи Потпетици рачно изработени глуждот

Buyers rating:
-35 % DEN 1186.00
DEN 1824.00

Залиха

00 /пар US $ 26. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
За Гаранција :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
3070592379008722 ДО 50% OFF US $ 27.00 /пар US $ 32.
За Превозот :
1)Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Големина : видете на следната табела ,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како ПОДАРОК со пониска вредност , но ако имате други идеи, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за промена. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.00 /пар US $ 24. Купувачите можат да поднесат барање за замена во 7days од вашиот приемот на производот. Ве молиме имајте во предвид.00 /пар US $ 24. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days откако вашата уплата е целосно потврдена. Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки (особено за кина, воздухот mailpost) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Штом ќе добиете предмети, ние ќе рефундирање или размена нив ПОБРЗО.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Моден Елемент:
Патент
Пети Форма:
Круг Пети
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
MSLNCORP
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Вратило Материјал:
PU
Број На Модел На:
цхд C104 ди
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Затворање Тип:
Zip
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
2.5 cm
окно:
11cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Декорација:
Обична
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Најдобри понуди

Женска Отвори Пети Тока Рака Назад Патент Секојдневен Висина Зголемување На Оптоварување Високи Потпетици Гладијатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Женска Отвори Пети Тока Рака Назад Патент Секојдневен Висина Зголемување На Оптоварување Високи Потпетици Гладијатор

Ве молиме оставете порака за да ни кажете што големина, боја ви се допаѓа, ние ќе ви ја испратиме стоката

DEN 4070.00 5088.00