• Обновено
SIEMENS Кутијата за Контрола LMG22.230B27 За Режач Контролер Оригиналниот

SIEMENS Кутијата за Контрола LMG22.230B27 За Режач Контролер Оригиналниот

Buyers rating:
DEN 6144.00

Залиха


SIEMENS Кутијата за Контрола LMG22.230 B27 За Режач Контролер Оригиналниот
Превозот начини :
DHL/UPS/Федекс/EMS итн.
Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
Брзо Да се Купи Доо не е одговорен за сопствени даночни за било која цел.
Клиентите треба да се плати за сопствени надомест во секој случај.
Гаранција :
Брзо Да се Купи Ltd бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
Политика на враќање :
Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Брзо Да се Купи Ltd ќе направи наплата за учество во рок од 24 часа по добивањето на тоа. Ова се враќа политика не влијае врз вашите законски права.
Брзо Да се Купи Ltd нема да преземе никаква одговорност доколку клиенти се обезбеди ред на превозот информациите кои како што се адреса, код или телефонски број итн.
Ве молиме имајте во предвид :
Pls провери и потврди на дел НЕ. и вашата апликација пред место поредок, можеме да го прифатиме враќање или рефундирање во рок од 14 дена за квалитет причина само, ви благодарам.
Профил На Компанијата :
Контакт со нас на :
Брзо Да Се Купи Ограничен
1207, Меѓународната Е-Трговија Индустриски Парк на Fu Tian, Shangmeilin, Futian округ, Шенжен, 518049, CN
Лице за контакт : Благодатта
Телефон : +86 755 82546545-814 Мобилен : +86 - 13751052730
Trade Manager : cn1001786203 (fasttobuy-Daisy ) Skype : fasttobuyshirley

Основни карактеристики

Број На Модел На:
LMG22.230B27
Тип:
Режач Програма Контролер

Најдобри понуди