• Обновено
KLV 1pc Луксузни Мажите Кожа Автоматско Лента Половината Рака Појас Без Тока ПОП Висок Квалитет 2 Бои

KLV 1pc Луксузни Мажите Кожа Автоматско Лента Половината Рака Појас Без Тока ПОП Висок Квалитет 2 Бои

Buyers rating:
-10 % DEN 175.00
DEN 194.88

Залиха


Опис : Боја : Црна/Кафеава Материјал : Faux Кожа Дизајн : Бизнис Стил Прицврстување Методи : Тока Кожа Ширина : околу 3,5 см Кожа Должина : околу 113.5 cm Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет inclu де : 1 Pc x Појас

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
3.5 см
Тока Ширина:
3cm
Бренд Име:
KLV
Пол:
Мажи
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
D14468
Тока Должина:
4cm

Најдобри понуди