• Обновено
ZDPARTS Автомобил Монета Пијат Пенкало Очила Телефон Складирање Купот на Држачот За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159 Mazda 3 6

ZDPARTS Автомобил Монета Пијат Пенкало Очила Телефон Складирање Купот на Држачот За Мерцедес Бенц W203 W204 W211

Buyers rating:
-21 % DEN 607.00
DEN 768.00

Залиха

Слатка исправено рек дизајн на врвот, да ги задржи вашиот телефон или очила заглавени внатре, исто така, вклучува и 2 дупки за ставање на вашиот пенкала, совршено се вклопуваат пенкало големини. Гума чаша тело маска, со цел да се задржи вашата пијалоци стабилна во текот на возење на груб патот. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.8 оз Пакет 1*Чување Кутија Производот покаже :
За превозот
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ви благодариме
Се врати и враќање
1.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Спецификации : Тип Мултифункционален Автомобил Складирање Кутија Материјал, ABS + Гума Количество 1pc Боја Црна Големина Целата големина : 8.ZDPARTS Автомобил Монета Пијат Пенкало Очила Телефон Складирање Купот на Држачот За Мерцедес Бенц W203 W204 W211 AMG Smart Алфа Ромео 159 Mazda 3 6 Карактеристики : Мултифункционален автомобил складирање кутија со голем простор : горниот слој е за телефон, очила за сонце, пенкало, 2 слоеви држач за пијалоци, дното слоеви за мали нешта, како што се копчиња, монети и сл.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци
Минимална Тежина Препорака:
0kg
Максимална Тежина Препорака:
5KG
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
19cm
Бренд Име:
ZDPARTS
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
складирање првенство

Најдобри понуди

Bioshock Infinite Елизабет Cosplay Костим
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Bioshock Infinite Елизабет Cosplay Костим

1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашио�

DEN 4060.00 4319.52