• Обновено
HPB Месинг Топла и Ладна Вода Бања Туш Тапа Палубата Монтирани Када Миксер Бања Поставите torneira banheiro chuveiro HP5304

HPB Месинг Топла и Ладна Вода Бања Туш Тапа Палубата Монтирани Када Миксер Бања Поставите torneira banheiro chuveiro

Buyers rating:
-48 % DEN 8448.00
DEN 16245.60

Залиха


Забелешки :
1.Додека плаќањето за објектот има потврдено. Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена како што ми вети.(со исклучок на празници)
2.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена или на превозот обвиненија,но ние ќе се обидеме потрудиме да помогне да се намали должност.
3.Ако сакате да направите големи цел или измеша нарачки над УСД$500,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе ви понудиме попуст.
4.Почитувани купувачи од Бразил,ве молиме да забележите,ако избор брод од UPS-от,ве молиме оставете ни го вашето CPF бр.(Бидејќи Бразил царинската куќа праша
мора да се стави на вредноста)
5.Почитувани купувачи од Русија,ве молиме да ни нудат вашето целосно име и презиме кога ќе се плати или да ја промените вашата ID информации за Ali Express,така што ќе може да се добие
вашиот парцела полесно,или може да платите за поштата или пратката ќе се врати за нас.
6.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
7.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како
што е можно поскоро.

Основни карактеристики

Бренд Име:
HPBGE BADEZIMMER PRODUKT
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број На Модел На:
HP5304
Површински Третман:
Полиран
Големина:
Стил:
Современа
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Dual Носителот Двојна Контрола
Површина По Завршувањето:
Хром
Број на Рачки:
Тројно Се Справи Со
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Бања & Туш Чешми, Бања & Туш Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани B & S Чешми

Најдобри понуди