• Обновено
IWHD Стаклено Шише Ретро Гроздобер Ѕид Светлина Тела водовод Ѕид Светилка на Лофт Индустриски Ѕид Sconce Lumiled Apliques Споредено

IWHD Стаклено Шише Ретро Гроздобер Ѕид Светлина Тела водовод Ѕид Светилка на Лофт Индустриски Ѕид Sconce Lumiled

Buyers rating:
-15 % DEN 3491.00
DEN 4106.88

Залиха

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.5 kg
Постојат повеќе светла во мојата продавница,Добредојдени да се погледне!
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.
Гаранција
1.
Враќање
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Испорака
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Основни карактеристики

Wattage:
0-5W
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Светло Сива,Кафеава
Примена:
Трпезарија
База Тип:
G4
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Карактеристики:
водовод
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
Q922
Материјал:
Метал
Употреба:
Индустриски
Број на извори на светлина:
1
Бренд Име:
IWHD

Најдобри понуди