• Обновено
Сјајот Сина Шминка Четки Поставите 19Pcs Мека Коса Професионален Уметник Четка Козметички Сочинуваат Алатки Козметика Меша Maquiagem

Сјајот Сина Шминка Четки Поставите 19Pcs Мека Коса Професионален Уметник Четка Козметички Сочинуваат Алатки Козметика

Buyers rating:
-15 % DEN 771.00
DEN 906.72

Залиха


Сјајот Сина Шминка Четки Поставите 19 Pcs Мека Коса, Професионална Шминка Уметник Четка Козметички Сочинуваат Алатки за Полнење Козметика Меша Maquiagem
Карактеристики : Влакната Материјал : Синтетички Влакна 100% Сосема нов и висок квалитет
Природни & рециклирани материјали
Мека, суровост-слободен еластична влакната
Тоа е добар дар . Боја : роза златна и розова Точка : Шминка Четка Тип : Комплет/ Set Количина : 19 КОМПЈУТЕРИ/ Set Апликација : Сенки, Лице, Прав, Фондацијата
Погодна за двете професионална употреба и за домашна употреба. Лесен за употреба и удобен за носење. Лесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформа. Не бледнее и без коса намалувањето четки се зголеми и да ги презентираат вашиот живот вкус. Тоа е пренослив и лесен за употреба и носат. Се користи за лицето да се применуваат,се вклопуваат или контура повеќе медиуми.
Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
Пакети и вклучува : 19pcs Шминка Четки Сет
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Основни карактеристики

Бренд Име:
JUNVOOL
Четка Материјал:
Најлон,Синтетички Влакна
Се Користи Со:
Се Поставува & Колекции
Број На Модел На:
Заслепуваат Боја на шминка четки сет
Големина:
as the picture
Количина:
19pcs сина, бела коса, шминка четки
Рачка Материјал:
Дрво
Материјал:
Синтетичка Коса
Тип На Објект:
Шминка Четка
Број На Модел На:
Апликатори Четка за око шминка
Лице:
Фондацијата / Прав / Минерална / Руменило /
Карактеристики:
Заслепуваат Боја Мека Моќ Concealer Шминка За Убавина Алатка
се справи со:
дрво, Конусни Рачка
Функција:
Про Контура / Кабуки / Меша / Истакнување / Base / Чисти
Стил:
боја на очи сочинуваат четка,шминка четка алатки,убавина алатки
Четки:
Нова Шминка Руменило Сенки Четка
Материјал:
сино бела Синтетички Влакна+Дрва+алуминиумска цевка
Четка Тип:
пинк сина лицето четка,фондацијата четка,Concealer четка
Повод:
Погоден за професионална употреба или домашна употреба

Најдобри понуди