• Обновено
O. M. Y 9Pcs L Типот на Шрафцигер Двојно Крајот Хексадецимален Клуч Сет Ален Копче Хексагонални Torx Ѕвезда Spanner Клуч Сет Рака Алатки Бесплатен Превозот Топла

O. M. Y 9Pcs L Типот на Шрафцигер Двојно Крајот Хексадецимален Клуч Сет Ален Копче Хексагонални Torx Ѕвезда Spanner

Buyers rating:
-48 % DEN 313.00
DEN 602.88

Залиха

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Бојата може да бидат малку различни, поради монитор. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш. Големината може да биде 1~3 cm(0. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).
За Испорака
1. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.
Боја : како на сликата покажува
Внимание Совети :
1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка. Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговија.Опис На Производот
[xlmodel]-[custom]-[39328]
Бренд име :
O.
Висок квалитет и прецизност страна алатки. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Ако на мобилниот телефон на клиент не може да се провери големината јасно, ве молиме да се соберат прво и да ги пренесат на КОМПЈУТЕР Клиент, тоа ќе биде многу подобро. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер.

Основни карактеристики

Карактеристики:
Мултифункционален,Двојно Крајот
Број На Модел На:
ѕвезда слива ален клуч
Тип:
Хексадецимален Копче
is_customized:
Yes
Бренд Име:
O. M. Y
Материјал:
45#Челик
Количина:
9pcs
Должина:
Other, Mixed, Refer to description
Обликот:
Други
Состојба:
Бренд Нови
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 поставува
Тип На Производ:
ѕвезда слива ален клуч
Материјал:
Хром vanadium од легиран челик,Други
Апликацијата сценарио:
Машини За Металугрија Електрични Облицовка Водоводни

Најдобри понуди