• Обновено
лист форма легура diy детелина издлабена антички бронза/сребрена/бакар шарм pendant накит наоди бесплатен превозот 43*17mm 50pcs

лист форма легура diy детелина издлабена антички бронза/сребрена/бакар шарм pendant накит наоди бесплатен превозот

Buyers rating:
DEN 248.64

Залиха


Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете порака за нас, ви благодариме! : ) Ти се исто така добредојдени да контактирате со нас за подобра цена додека голем дел треба~
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL. Вистински транзит време може да се разликува и е најдобро да се проценува, но не гарантира.)
- Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "Кина пост Воздух Пошта" "ЕМС" "DHL" "FEDEX" , Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме!

Основни карактеристики

Големина:
50 pcs, 600pcs, 300pcs, 1000pcs, 2000pcs
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
легура шарм pendant мушка
Производ Карактеристики:
легура лист форма
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Azapias
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0inch
Накит Наоди Тип:
Pendant
Големина:
appx.43*17mm

Најдобри понуди

STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STTH8R06FP ДА-220F-2 Оригиналниот 10PCS/МНОГУ

♦ Ние само брод да се потврди цел адреси Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги .♦ Ве молиме да

DEN 194.40