• Обновено
11-353 е Радио за Автомобил Панел Рамка за Полнење за ТОЈОТА Celsior (UFC30)/LEXUS LS-430 (UCF-30) Стерео Fascia Цртичка CD Трим Инсталација Комплет

11-353 е Радио за Автомобил Панел Рамка за Полнење за ТОЈОТА Celsior (UFC30)/LEXUS LS-430 (UCF-30) Стерео Fascia

Buyers rating:
-15 % DEN 2856.00
DEN 3359.52

Залиха

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Автомобил Радио Инсталација Трим Fascia Панел Посебно За : LEXUS / ТОЈОТА (без Навигација) (Дрвени)
LEXUS LS-430 (UCF-30) 2001,2002,2003,2004,2005,2006 ТОЈОТА Celsior (UFC30) 2001,2002,2003,2004,2005,2006 Стандард : Двојно 2 DIN Материјал : ABS Пластика, без Внатрешниот Џеб големина : 173*98mm 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
NHKUPOR
Специјални Функции:
Безбедна Fitment; Лесна Инсталација
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
ABS
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
17.3cm
Име На Модел:
11-353
Година:
2001-2006
Објектот Ширина:
9.8cm
Автомобил Направи:
За LEXUS LS-430/ТОЈОТА Celsior (UFC30) 2001 2002 2003 2004 2005 2006

Најдобри понуди

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за Хонда универзална,Спогодба;CR-V;H-RV;Одисеја;Вовед,2
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен превозот-Автомобил refitting DVD рамка,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за Хонда универзална,Спогодба;CR-V;H-RV;Одисеја;Вовед,2

Кога купувачите изберете оваа превозот, ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо Повеќе од 200 м�

DEN 538.00 566.40