• Обновено
100pcs Шлаг Торта Шпатула Со Дрво се Справи со Крем Путер Мазна, Рамна Scraper на Ножот Аглеста Украсување Алатка WA1323

100pcs Шлаг Торта Шпатула Со Дрво се Справи со Крем Путер Мазна, Рамна Scraper на Ножот Аглеста Украсување Алатка

Buyers rating:
-5 % DEN 5882.00
DEN 6192.00

Залиха


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик и дрво Вкупна должина : 20 см Ширина : за 2,2 см Тежина : 50g Пакет се вклучени : 1pc торта Шпатула со OPP вреќа
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Основни карактеристики

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
WA1323
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди