• Обновено
11-13MM вистински природен Јужна Море Розова Барок Бисер Ѓердани 18 >ePacket бесплатен превозот

11-13MM вистински природен Јужна Море Розова Барок Бисер Ѓердани 18 >ePacket бесплатен превозот

Buyers rating:
-28 % DEN 1002.00
DEN 1391.04

Залиха


1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 15-20 работни дена.
Пријателски повратни информации оценка :
Ако кој објектот е оштетен или изгубен на shiping начин. сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повратни информации (овој вид на однесување не е добредојдовте)
Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме не заборавајте да го напушти ние позитивни 5 star рејтинг повратни информации.
Shippment :
Ние ќе испрати нарачката во рок од 1-2 дена по потврдување на уплатата.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Pendant Големина:
CM
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
Нови Ѓердан
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Форма:
Совршено Круг
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобри понуди