• Обновено
Гроздобер Каки Тафт Кат Должина На Здолништа За Дама На Матурска Партија Долго Здолниште За Жени Висока Корселе Pleat Топката Наметки

Гроздобер Каки Тафт Кат Должина На Здолништа За Дама На Матурска Партија Долго Здолниште За Жени Висока Корселе

Buyers rating:
-20 % DEN 2266.00
DEN 2832.00

Залиха


Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Тоа, според обичаите на различни земји.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни даде пет ѕвезди повратни информации. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. Ние ќе се залагам за да се решат проблемите за вас. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $20 -$25. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати на производот назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Ако најдете производот во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од добивање на производот. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
1.
Plz се Обрне Внимание На Оваа : Тоа Е Само За здолниште Не се Вклучуваат На Врвот ! И Ние Може Да Обичај Прави ! Ако Alos Треба Блузи , Можете Да Контактирате Со Нас !
1. Ве молиме чувајте го производот сосема нов со оригинални тагови и етикета на.Четирите Главни Изразува. Можете да се вратите и наплата или да го промените производ. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
долго здолниште
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер
боја:
како на слика
Стил:
Формално
Decroation:
Полна Боја
Сезоната:
Сите сезоната
Пол:
Женски
Потекло:
кина

Најдобри понуди