• Обновено
13.6*20.3 CM Секси Ангел Крилја Девојка Автомобил Налепници Стилски Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-1363

13.6*20.3 CM Секси Ангел Крилја Девојка Автомобил Налепници Стилски Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-1363

Buyers rating:
-40 % DEN 73.00
DEN 122.40

Залиха

3 CM Секси Ангел Крилја Девојка Автомобил Налепници Стилски Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-1363
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.
Превозот :
1. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C7-1363
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
13.6cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
20.3cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница

Најдобри понуди