• Обновено
Иновација Мода 3D Симпатична Цртан филм Црн Сјај Брада Мачка Уво Силикони Случај За Huawei P8 Лајт P8Lite Гума Coque Задниот Поклопец

Иновација Мода 3D Симпатична Цртан филм Црн Сјај Брада Мачка Уво Силикони Случај За Huawei P8 Лајт P8Lite Гума

Buyers rating:
-18 % DEN 145.00
DEN 177.60

Залиха


Pls го додадете објектот во листата на желби и додадете продавница линк до мојата омилена продавница , ве молиме да бидат слободни да контакт
со нас ако сакате големи нарачки , ние може да ви даде повеќе попуст !!!
За Huawei P8 Лајт Случај Силикони Симпатична 3 D Мачка Мобилен Телефон Случај за Huawei P8 Лајт Покрие Школки Coque Розова Бела Црна
ДОБРИ ВЕСТИ : Можете да уживате 5% попуст ако купуваат 2 парчиња
Опис :
3 D брада мачка, симпатична погледнете
Меки силиконски материјал, отпорни на абење и шок-доказ
Завиткани назад и рабови, сите-коло заштита
Воскресна усна за камерата леќи на камерата заштита
Тенок и лесен, не гломазна се чувствуваат >>>>>руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот е полна англиски име(најчесто со 3 зборовите) поради новата политика на руската обичаи, ви благодариме!
- -Повеќе детали сликите ги покажуваат

Основни карактеристики

Материјал:
меки силиконски
Мало Пакет:
Yes
дизајн:
Обична,Животно,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Спортски
Големина:
5.0 inch
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Кореја,Цртан Филм,Црна,Бела,Розова,Мачка,Случаи
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
Иновации
Компатибилен Модел:
За Huawei P8 Лајт Стр 8 Лајт P8lite 2015 2016 Година Мобилен Телефон Случај Маска
Feture 1:
Моден Луксузен Бренд Прекрасна 3D Цртан филм Телефон Покрие Случај
Feture 2:
Симпатична Брада Мачка Силиконска Гума Случај
Feture 3:
Цртан Филм Брада Симпатична Мачка Мода Телефон Случај
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Мало Пакет:
Транспарентен Opp Вреќа
Бесплатен Превозот / Капка Превозот:
Поддршка
Стил:
Прекрасна Симпатична Мода Уникатен Мобилен Телефон Торба Случај
боја:
розова боја црна, бела
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот И Добар По Продажба На Услуги

Најдобри понуди