• Обновено
30 компјутеримногу Цртан филм Еднорог Деца Услуги Tablecloth Среќен Роденден Салфетки Декорација Хартија Чинии, Чаши Бебе Туш Материјали

30 компјутеримногу Цртан филм Еднорог Деца Услуги Tablecloth Среќен Роденден Салфетки Декорација Хартија Чинии,

Buyers rating:
-9 % DEN 344.00
DEN 378.24

Залиха


30pcs Чудесен Бубамара на Тема 10 плочи + 10cups+ 10 знаме среќен роденден материјали 10person партија декорација сет садови
Предмет тип : партија сет
materiaal : papier en пластика
inclusief : 30pcs многу
знаме:10pcs
чаши : 10 stks големина на : 7.5*5.2*9 cm
platen : 10 stks големина : 7 инчен
Fof 20 деца партија

Основни карактеристики

Шема:
Цртан филм животинска,на Цртан филм Автомобили,Цртан Слика
Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Денот на Таткото,Кинеската Нова Година,за Роденден
Бренд Име:
XMCIERMS
Број На Модел На:
Еднорог 30pcs
Материјал:
Картон
Употреба:
Деца
Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
Материјал:
Хартија
боја:
како Слика
Место на Потекло:
Кина
дизајн:
еднорог
Количина:
30pcs

Најдобри понуди