• Обновено
3pcs/многу Печење Алатки Slipknot Chiffon Торта Круг Габи, Јаглероден Челик 6inch 7inch 8inch Хопер Роденденска Торта Мувла LB 111

3pcs/многу Печење Алатки Slipknot Chiffon Торта Круг Габи, Јаглероден Челик 6inch 7inch 8inch Хопер Роденденска

Buyers rating:
-8 % DEN 927.00
DEN 1007.52

Залиха


3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ви благодариме!
2.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.
Опис :
Член име : 3pcs/многу Торта Мувла
Материјал : Јаглероден Челик
Боја : Црна
Големина : 6inch,7inch,8inch
Единица тежина : околу 700g/многу
Answer : ___________________________ Note : 1. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.,татко име.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.

Основни карактеристики

боја:
6 7 8
Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LB111
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри понуди